• Wpisów:1632
  • Średnio co: 16 godzin
  • Ostatni wpis:3 dni temu
  • Licznik odwiedzin:321 232 / 1146 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 

Simon jest naprawdę wyjątkowym chłopakiem, co zaczyna dostrzegać coraz więcej dziewczyn w jego otoczeniu. Luna nie kryje się również z tym, że jej partner w występach nie ma dziewczyny, co czyni go jeszcze atrakcyjniejszą partią. Czy przyjmie z równą lekkością wiadomość, gdyby to nie ona miała być jego dziewczyną, lecz któraś z jej koleżanek? Zwłaszcza, że pośród nich jest jedna taka, która nie zamierza dłużej zwlekać i wiedząc, że Simon jest wolny chce czym prędzej zadziałać, by był jej...
 

 
HARRY POTTER I ZAKON FENIKSA (cz. 7.)

Zdjęcia (cz. 1.)
 

 

Achy Jakey Heart (part 1)

Miley i Lily są na plaży. W pewnym momencie z nieba spada Jake i mówi Miley że ją kocha i przeprasza ją za swoją nieobecność przez 4 miesiące. Ona jednak wylewa na niego napój i odchodzi. Przez parę następnych dni chłopak wysyła do jej domu wiele prezentów, które przy okazji podobają się tacie dziewczyny. Pewnego dnia Jake przychodzi do niej do domu dalej prosić o przebaczenie, ale Miley pozostaje nieugięta dowiadując się, ze chłopak wieczorem idzie na galę ze swoją serialową dziewczyną z którą udają parę też na żywo, aby zwiększyć oglądalność. Gdy rodzina potem ogląda Jake`a w telewizji i ten mówi że dziewczyna jest tylko przykrywką, i że naprawdę kocha Miley Stewart. Ta idzie do niego i razem się całują... Przez następne tygodnie dziewczyna jest mega-szczęśliwa lecz pewnego wieczoru chłopak wyjawia jej że ma na imię Leslie i Miley myśli, że to nie fair, że on nie zna jej tajemnicy i ją mu wyjawia...

Goście specjalni: Cody Linley jako Jake Ryan, R. Brandon Johnson,Shanica Knowles jako Amber Addison, Anna Maria Perez de Tagle as Ashley Dewitt, Nicole Anderson jako Marissa Hughes
Piosenka: One In A Million
 

 

Teledysk został udostępniony na kanale Tini 3 dni temu, ale ma już ponad 2 miliony wyświetleń.

Jak Wam się podoba? Co sądzicie o piosence?
 

 
1. Violetta i Leon
2.
3.
4.
5. Camila
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14. Camila
15. Camila, Violetta i Francesca
16.
17.
18.
19. Naty, Violetta, Francesca i Camila
20. Violetta i Angie
21.
22. Camila
23.
24. Camila, Violetta i Francesca
25.
 

 

Podczas, gdy Luna ujawnia Ambar, iż ma spotkanie z Niną, jej przyjaciółka spotyka się z przystojnym malarzem, który od początku wpadł jej w oko (zresztą z wzajemnością). Ray docieka w sobie znanych sprawach i dociera do nowych, interesujących informacji odnośnie dziewczyny: Sofii, które to wiadomości nie zgadzają się z tymi, które miał dotąd, czyli pora węszyć dalej. Podekscytowana Nina dzieli się z Luną swoją fascynacją nowo poznanym chłopakiem: Xabim...
 

 

HARRY POTTER I ZAKON FENIKSA (cz. 6.)

Ciekawostki (cz. 3.)

21. Kolczyki z rzodkiewek noszone w książce przez Lunę Lovegood, w filmie zostały zaprojektowane przez Evanne Lynch, która odgrywa jej postać.

22. Wszystkie sceny akcji zostały nakręcone ręcznie trzymanymi kamerami.

23. Paradoksalnie, książka "Harry Potter i Zakon Feniksa" jest najdłuższą z całej serii, natomiast film o tym samym tytule - najkrótszym ze wszystkich, które dotychczas nakręcono.

24. Podpisy Hermiony, Harry'ego i Rona na liście Armii Dumbledore'a są identyczne z tymi, jakie można znaleźć w książce J.K. Rowling.

25. Wszystkie imiona członków rodziny Syriusza Blacka znajdujące się na drzewie genealogicznym widocznym w filmie, są nazwami gwiazd lub gwiazdozbiorów.

26. Daniel Radcliffe wpadł na pomysł, aby w dowód szacunku dla nauczyciela, z którego opinią Harry Potter liczył się najbardziej, czyli profesora Lupina, jego bohater ubierał się w podobny sposób jak Lupin podczas lekcji w "Więźniu Azkabanu". Ten pomysł młodego aktora przypadł do gustu reżyserowi "Zakonu Feniksa".

27. Zdjęcia powstawały od 6 lutego do 12 grudnia 2006 roku.
 

 

HARRY POTTER I ZAKON FENIKSA (cz. 5.)

Ciekawostki (cz. 2.)

11. Na pierwszej lekcji u Umbridge, napisy na tablicy zmieniają swoje rozmiary.

12. W wielu scenach, blizna Harry’ego zmienia kształt i kolor.

13. Kiedy na początku filmu pani Figg odprowadza Harry'ego i Dudley'a do domu, mówi, że Cedric zginął w zeszłym roku, podczas gdy miało to miejsce zaledwie kilka tygodni wcześniej.

14. W wielu ujęciach można zobaczyć, że okulary Harry'ego nie mają soczewek.

15. Studio, w którym kręcono zdjęcia z Ministerstwa Magii miało bardzo błyszczącą podłogę, stąd także śliską. Poza tym w wyniku walki bohaterów pojawiało się na podłodze szkło z uszkodzonych okien. Ekipie nie sprawiało to większych trudności z wyjątkiem Ralpha Fiennesa, który jako Voldemort miał bose stopy. Aktor w tych scenach nosił czarne sportowe buty. Niestety w pewnych ujęciach są one doskonale widoczne.

16. Podczas pierwszej nocy w Hogwarcie Harry śpi w jasnoniebieskiej koszulce w paski. Jednak kiedy ma wizję Voldemorta i zrywa się ze snu, siadając na łóżku, ma na sobie ciemnoniebieską koszulę z guzikami.

17. Kiedy Dursley'owie prowadzą Dudleya do samochodu, aby zabrać go do szpitala, w koszu wiszącym obok drzwi znajdują się głównie białe kwiaty. Później tego samego wieczoru, kiedy Harry i pozostali szykują się do lotu, zmieniają one kolor na czerwony.

18. Film kręcono w Fort William, Glen Etive i Glennfinnan (Szkocja); w studiu Leavesden w hrabstwie Hertfordshire, Londynie i Surrey (Anglia) oraz w Turcji.

19. Producenci filmu początkowo chcieli przenieść plan zdjęciowy z Wielkiej Brytanii do Europy Wschodniej, ze względu na obowiązujące tam ulgi podatkowe, aby w ten sposób obniżyć koszty produkcji.

20. W postać Bellatrix Lestrange miała wcielić się Helen McCrory, ta jednak zaszła w ciążę co sprawiło, że nie mogła pracować na planie. Rozważano zaangażowanie do tej roli również Elizabeth Hurley.
 

 

HARRY POTTER I ZAKON FENIKSA (cz. 4.)

Ciekawostki (cz. 1.)

1. Mira Nair i Jean-Pierre Jeunet dostali propozycje reżyserowania Zakonu, jednak odmówili.

2. Naomi Watts była brana pod uwagę w obsadzaniu roli Dolores Umbridge.

3. Kelly Macdonald i Laura Fraser były brane pod uwagę przy obsadzaniu roli Nymphadory Tonks.

4. Liz Smith była brana pod uwagę przy obsadzaniu roli Arabelli Figg.

5. Aktorka Julianne Nicholson była brana pod uwagę do roli Lily Potter.

6. Evanna Lynch pokonała ponad 15000 dziewcząt biorących udział w castingu do roli Luny Lovegood. Między innymi Saoirse Ronan, Juno Temple oraz Scarlett Byrne. Ta trzecia ostatecznie wcieliła się w rolę Pansy Parkinson w "Księciu Półkrwi".

7. Dario Marianelli był brany pod uwagę jako kompozytor muzyki do filmu.

8. Helena Bonham Carter (Bellatrix Lestrange) początkowo chciała odmówić roli. Przekonała ją dopiero sama J.K. Rowling, zdradzając ważną rolę jej postaci w ostatniej części sagi.

9. Kenneth Branagh miał pojawić się w filmie jako Gilderoy Lockhart w scenie, w której Harry odwiedzałby Pana Weasleya w szpitalu. Zrezygnowano jednak z z tego pomysłu z uwagi na budżet, gdyż wymagałoby to wybudowania nowego planu zdjęciowego.

10. Kiedy Harry odwraca się do Neville'a w Sali z wyrocznią, po znalezieniu właściwej kuli, na moment blizna znika z czoła Harry'ego.
 

 

Take This Job and Love It

Podczas spotkania Hannah Montana u prezydenta okazuje się, że ochroniarka Miley – Roxy jest na tyle dobra, że mogłabym strzec prezydenta. Podczas jednej z kłótni między Roxy a Miley kobieta odeszła. Dziewczynka zrozumiała swój błąd i postanowiła poprosić Roxy o powrót, lecz dostanie się do niej nie jest takie proste.. Hanna wraz z Lolą postanawiają iść do białego domu, lecz córka prezydenta nie pozwala im wyjść z jej pokoju. Dziewczyny zamieniają się ubraniami i perukami. Kiedy Miley wychodzi prezydent bierze ją za zaklinaczkę psów, a jego córka postanawia nauczyć Lily, myśląc ze to Hannah śpiewać.

Nieobecny: Mitchel Musso.
Goście specjalni: Frances Callier, John D'Aquino, Madison Pettis, Bobby Costanzo.
Piosenka: "Nobody's Perfect"
 

 

W domu, gdzie pracują rodzice Luny dzieje się coraz więcej niewytłumaczalnych rzeczy: znikają ważne przedmioty i nikt nie wie, kto za tym stoi. Jest jednak osoba, która domyśla się, kto stoi za tymi, tajemniczymi zaginięciami, mimo iż nie ma jeszcze na to dowodów: to Pan Ray, który nie spuszcza z oczu także pozostałych domowników. Tymczasem grupy zawodników mające wziąć udział w dalszym etapie konkursu spotykają się w wystawnym hotelu, w którym czekają na nich pewne obowiązki...
 

 

HARRY POTTER I ZAKON FENIKSA (cz. 3.)

Usunięte sceny
 

 

My Best Friend's Boyfriend

Lily spotyka 2 połówkę. Chłopak prosi ją aby z nim chodziła, Lily bez wahania zgadza się. Zauroczona dziewczyna nie zauważa, że on ją zdradza. Jak się okazuje na boku ma dwie inne. Miley próbuje pomóc przyjaciółce, zaprasza ją do restauracji i tam podrywa chłopaka, on podchodzi do Hanny i chce się z nią umówić. Zaślepiona dziewczyna rozumie, że jej chłopak nigdy nie był z nią szczery.

Goście specjalni: Sterling Knight jako Lucas, Mitzi McCall, Larry David, Austin Butler, Kelly Gould, Cazzie i Romi David.
 

 

Luna nie może znaleźć w pokoju dokumentów potrzebnych do wyjazdu, a z racji faktu, iż wraz z rodziną przebywają w obcym kraju ma słabe szanse, aby wyrobić nowe na czas. Bohaterka wie już od Tamary, że jeśli dokumenty nie pojawią się lada chwila to nie będzie mogła wystartować w konkursie!
 

 


Będziecie obecni na koncercie?

22. października w klubie Progresja w Warszawie.